ARANACAK KELİMEYİ GİRİN

HAKKIMIZDA

Temel Organik Tarim

  • İNCİR
  • ZEYTİN
  • ZEYTİNYAĞI
Firmamız 2009 yılında AYDIN ili İNCİRLİOVA ilçesine bağlı EĞREK MAH. faaliyetine başlamıştır.
Firmamız ticari faaliyetlerini
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ,GÜVEN,KALİTE,DEVAMLILIK esasına uygun olarak devam ettirmekte vede sektörümüzde söz sahibi olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.
Şuan ticari faaliyetlerimizi
İŞLETME 1-EĞREK MAH.CAY KENARİ SOK.NO 31 İNCİRLİOVA
İŞLETME 2-AYDIN İZMİR KARAYOLU ÜZERİ ERBEYLİ MAH. ASFALT KENARİ CAD. NO:27/A İNCİRLİOVA AYDIN olmak üzere  2 işletmemizde devam ettirmekteyiz.
VİZYONUMUZ

Dalından sofraya geleneksel kalite ve güvencemizle ürettiğimiz ürünlerimizi,çalışanlarımız ve müşterilerimizle sürdürülebilir rekabetci bir ortam kurarak, sektöründe kalite ve standartlarda referans olmak, uluslararası alanda da aynı başarıyı yakalamaktır.

MİSYONUMUZ

Hizmet sundugumuz müsteri kitlemizin, ihtiyaçlarini karsilamak üzere var olmus olan isletmemizle, ilimizi bölgemizi ve ülkemizi en iyi sekilde temsil etmektir.

Bu özel yükümlülügümüzü, her geçen gün daha da benimseyip tarihsel ve öz görevimiz olarak üstlendigimiz sektörümüzün, toplumdaki imajini arttirarak yükselmektir. Amacimiz, Temel Organik Tarim Olarak piyasaya yönelik çalisma hizimizi daha spesifik ve çalismalarimizi daha özgün ve daha özellikli hale getirmektir. Hedefimiz yer aldigimiz sektörlerde tüm paydaslarimizla entegre bir kurulus olmaktir. 

DEĞERLER

Müsteri memnuniyetini birinci önceligimiz olarak görmek
Kaliteden ödün vermemek
Çalisanlarin gelisimini desteklemek
Tüm paydaslarina katma deger saglamak
Çevrenin korunmasina önem vermek

12116 defa okundu / 13.07.2016 / HAKKIMIZDA
YUKARI ÇIK